Şirket Profili

MAVİTAŞ Hakkında

Mavitaş Prefabrik A.Ş.2012 yılında İZMİR Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, İzmir-Ankara Devlet Karayolu üzerinde 6.000 m2 kapalı, 49.000 m2 açık olmak üzere toplam 55.000 m2 alanda Prefabrike ve Öngerilmeli Prefabrike Beton / Betonarme Yapı Elemanları üretimi yapmak üzere kurulmuştur.

Şirketimizin temel kalite stratejisi, Dünya’ da hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli hizmet standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak ulusal piyasada rekabet edebilecek bir kuruluş haline gelmektir.

Şirketimizin her kademesinde görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır.

Şirketimizin varoluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır.

Mavitaş Prefabrik; Gelişen teknoloji ve kalite anlayışımız ile beton prefabrik yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu ve duyacağı her alanda projelendirmeye, imalata ve montaja dair kaliteli, hızlı, güvenilir, ekonomik ve estetik çözümler üreterek başarılı bir marka değeri olmaktır.

Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak günümüzün teknolojisini kullanarak mükemmeli gerçekleştirme anlayışı ve çalıştığı her alanda devamlı lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği önemle, dinamik yapısını geliştirerek, çalışmalarını yüksek kalite standartlarında sadece Türkiye'de değil, yurt dışında da sürdürme anlayışıyla yola çıkmış ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye başlamıştır.

Hedefimiz; günümüze kadar elde ettiğimiz deneyimimizle birleştirdiğimiz profesyonelliği, teknolojiyi ve özellikle faaliyet alanlarımızdaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ederek geleceğe taşımak, yakaladığımız kalite, güven ve başarı çizgisini kaybetmeden daha ileri seviyelere çıkarmaktır.

Mavitaş Prefabrik A.Ş. TESEK Kritere Uygunluk Belgesini, TSE-K 118 Ön dökümlü betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi şartlarını yerine getirerek kalitesini güvence altına almıştır.

Mavitaş Prefabrik A.Ş. TÜRKİYE PREFABRİK BİRLİĞİ üyesidir.

Profesyonel Ekip

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Yapınızı Profesyonel ellere bırakın.

Mimari Projeler

İyi bir takım çalışması her zaman iyi işler meydana getir. Biz her zaman bir takım olarak işimize odaklı çalışıyor ve iyi işler gerçekleştiriyoruz.

Kusursuz Yapılar

Projelerimizin tasarımında İş Odaklı, estetik ve teknolojiyi uyum içinde tamamlamaya özen gösteriyoruz.

Teknolojik Çözümler

Projelerimizde, ileri teknoloji çözümlerin tek hedefi müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, ihtiyaç duyduğunuz olanaklarını sağlamaktır.

Sağlam & Güvenilirlik

Projelerimizi gelişime açık yapımızla rekabet koşulları altında, standartlarını, müşteri beklentilerini karşılacak şekilde geliştiriyoruz.

Makina Parkı

Kendi bünyemizde bulunan ve tüm ihtiyaçlarımızı sorunsuzca karşıladığımız makinalarımız ile tüm projelerde sizlerleyiz.

Neden MAVİTAŞ

  • “İnsan – Çevre – Huzur” ekseninde yeni yaşamlar planlıyoruz.
  • “Siz”i anlıyoruz; “Siz”e değer veriyoruz ve “Siz”e özel projeler sunuyoruz.
  • Birçok alanda yol gösterici ilkelere ve değerlere sahibiz
  • Sosyal sorumluluk bilincimiz ile mensubu olduğumuz topluma değer katıyoruz
  • İşlerimizde insan sağlığını, insan hayatını ve can güvenliğini ön planda tutuyoruz
  • Profesyonel anlayışımız ile günümüzün şartlarına ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz
  • Yenilikten ve yenilikçilikten yana olan ne varsa titizlikle değerlendiriyoruz

'den

%

%

Copyright ©2019 Mavitaş Prefabrik A.Ş. | Sitede Bulunan Hiçbir Görseller İzinsiz Kullanılamaz.
Web Tasarım : Prokopter Production